Конкурс проф-майстерності “Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування”

14 грудня 2022 року у нашому училищі відбувся конкурс проф-майстерності за спеціальністю “Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування”. Учасниками якого були такі учні: Безбах Артем, Бойко Максим, Григоренко Артем, Збронський Микола, Марцинишин Сергій та Шпиця Станіслав. Переможець конкурсу: Марцинишин Сергій. Вітаємо!

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»