Міжнародне дослідження якості освіти PISA-2022

19 жовтня 50 учнів училища взяли участь у основному етапі Міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022, яке проводилось  методом комп’ютерного тестування і тривало 4 години. Всі учні успішно справились із завданнями і команда отримала персональну Подяку від Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»