ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

  • У Вінниці пройшов другий етап обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів профтехучилищ, які здобувають спеціальність «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

У вівторок, 30 квітня, майбутніх програмістів, які здобувають професію в профтехучилищах області, приймало у своїх стінах Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище. Тут відбувся другий етап обласного конкурсу фахової майстерності.

— Учні профтехучилищ зібралися тут, щоб продемонструвати свої знання, навички та майстерність у сфері, яка стрімко розвивається, — розповів директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області Василь Дорош. — Учасники конкурсу є переможцями першого етапу, на якому показали гарні результати. Вони гідно представили свої навчальні заклади і цього разу, продемонструвавши високий рівень фахової підготовки. 

Конкурс проводився в два тури та передбачав виконання учасниками теоретичних і практичних завдань, зміст яких відповідає вимогам Державного освітнього стандарту за професією 4113 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» з підготовки кваліфікованих робітників у закладах професійно-технічної освіти.

Наше училище представляли Стрій Альона та Нікітюк Рауль.

За результатами оцінювання 🥉Рауль Нікітюк – нагороджений дипломом третього ступеня.

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги на шляху до подальших Перемог. Наші здобувачі освіти – це наша гордість і натхення!

P.S. Конкурс фахової майстерності – це не лише змагання, але й чудова можливість учасникам продемонструвати свої професійні вміння та навички.

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»

14 квітня Хмельницькому відбувся Ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024. У ньому взяли участь 48 учнівських міні-компаній з 31 закладу професійної, фахової вищої та передвищої освіти Хмельниччини та Вінниччини. JUNIOR EXPO 2024 відбувся у навчальних цілях з метоюорганізації для учнівських компаній торгівельного майданчика, де вонизмогли презентувати власну продукцію та послуги, що були створені вмежах навчальної програми […]