Участь у навчальному заході “JUNIOR EXPO 2024 – Ярмарок молодіжного підприємництва” м.Хмельницький

14 квітня Хмельницькому відбувся Ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024. У ньому взяли участь 48 учнівських міні-компаній з 31 закладу професійної, фахової вищої та передвищої освіти Хмельниччини та Вінниччини.

JUNIOR EXPO 2024 відбувся у навчальних цілях з метою
організації для учнівських компаній торгівельного майданчика, де вони
змогли презентувати власну продукцію та послуги, що були створені в
межах навчальної програми з підприємництва “Компанія” від Junior
Achievement. У заході взяли участь 48 учнівських компаній з
Хмельницької та Вінницької областей.

Учні відчули себе справжніми підприємцями: презентували міні-компанії та продукцію, над якою працювали майже рік. На ярмарку були представлені товари і послуги різних категорій – готові оригінальні страви та напої, прикраси та аксесуари, сувенірна продукція, корисні товари для дому та побуту, вироби, надруковані на 3D принтері, послуги з ремонту мобільних девайсів та виготовлення боксів для утилізації батарейок. Також учасники ярмарки Junior EXPO-2024 провели для хмельничан та гостей міста 9 авторських майстер-класів.

Наше училище представляла мала компанія “Щасливі люди”

Проводився майстер-клас по декоруванню ляльки -мотанки

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»

У вівторок, 30 квітня, майбутніх програмістів, які здобувають професію в профтехучилищах області, приймало у своїх стінах Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище. Тут відбувся другий етап обласного конкурсу фахової майстерності. — Учні профтехучилищ зібралися тут, щоб продемонструвати свої знання, навички та майстерність у сфері, яка стрімко розвивається, — розповів директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області […]