Обласний правовий диктант

Здобувачі освіти училища взяли участь у Обласному правовому диктанті серед закладів професійної освіти (в дистанційному форматі).
Даний захід мав на меті підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти учнівської молоді, набуття здобувачами освіти необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права та встановлення рівня обізнаності добувачів освіти щодо своїх прав та обов’язків.

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»