Робота нашої малої компанії “Щасливі люди”

Новорічні свята несуть надію та сподівання на радість, щастя, добро та любов. В ці дні прийнято радувати рідних та близьких приємними сюрпризами та милими презентами.
Цей український оберіг, ручної роботи, стане дорогоцінним подарунком для близьких та коханих людей. Він буде наповнювати їх життя позитивом, дарувати здоровʼя та захист від негативу.
А ще, купуючи нашу ляльку – мотанку, ви отримаєте в подарунок маленького ангела-охоронця для наших захисників.

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»