“16 Днів проти насильства”

В рамках програми “16 Днів проти насильства” у Вищому професійному училищі №41 м. Тульчина відбулась зустріч здобувачів освіти з фахівцями соціальної роботи мобільної бригади КУ ЦНСП Оксаною Кривов’яз, Інною Степановою, Людмилою Подоляк та старшим інспектором ювенальної поліції, майором Олесею Омелянчук.

Темою обговорення були ” Булінг та профілактика правопорушень”

Щиро вдячні фахівцям за надані інфрмацію та консультації.

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»