Обласні змагання з настільного тенісу

24 жовтня 2023 р. у м. Вінниця відбулися обласні фінальні змагання з настільного тенісу серед здобувачів освіти закладів професійної освіти. Наші спортсменки Шелемба Яна і Шелемба Анастасія впевнено здобули перемогу та нагороджені дипломами за 1 місце.

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»