Хакатон громадських ініціатив провели успішно 💜💚

У дружньому просторі Вищого професійного училища № 41 м. Тульчина зібралися активні підлітки, щоб розробити та презентувати власні ініціативи на користь жителів міста. Напередодні вони взяли участь у тренінгу з проєктного менеджменту та обговорили, які потреби громади є найбільш актуальними.

🌲 Участь взяли чотири команди. Перемогу здобули автори проєкту зі створення рекреаційної зони для місцевих жителів та дітей ВПО, які проживають у гуртожитку навчального закладу.

Усі команди отримали поради з покращення проєктів та варіанти партнерства. Їхні ідеї, спрямовані на красу та затишок у місті, здобули схвальні коментарі журі.

Дякуємо усім, хто брав участь у заході! Наша ініціативна та небайдужа молодь заслуговує на підтримку. Пишаємося вами 💜

💚 Проєкт «Дружній простір» реалізує ГО «Український професійний розвиток» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»