Веб-квести в рамках проведення Тижня професійної освіти в Україні

В рамках проведення Тижня професійної освіти в Україні було проведено веб-квести:
• «Математика в полі» серед учнів ІІ та ІІІ курсів за професією «Робітник фермерського господарства»;
• «Трактори і математика» серед учнів ІІ та ІІІ курсів за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»;
• «Економіка на ярмарку з математикою» серед учнів ІІ та ІІІ курсів за професіями «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та «Офісний службовець (бухгалтерія)».

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»