Тренінгове заняття “Ефективне управління часом. Тайм-менеджмент”

В рамках тижня професійної освіти у Вищому професійному училищі√41м.Тульчина проведено тренінгове заняття “Ефективне управління часом. Тайм-менеджмент”. Участь взяли випускні групи механічного та економічного спрямування. Мета заходу: “Набуття практичних навичок у розподілі власних сил та часу для досягнення поставлених цілей”

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»