Майстер-клас з складання ПК

В рамках програми Тижня професійної освіти та запланованих заходів 23 травня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина викладачем професійно-теоретичної підготовки Бабаком Віталієм був проведений майстер-клас зі складання персонального комп’ютера з комплектуючих. В ході заходу учасники могли спробувати свої сили в зборі персонального комп’ютера з допомогою здобувачів освіти О1-22 групи – майбутніх операторів з обробки інформації та програмного забезпечення.

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»