Захист курсових проєктів із дисципліни Технічний сервіс АПК

10 травня 2023 у ВПУ №41 м. Тульчина відбувся захист курсових проєктів із дисципліни Технічний сервіс АПК для здобувачів освіти за спеціальністю 208 Агроінженерія. Найкраще виконання та захист курсових проєктів був у таких здобувачів освіти як Фальш Артур, Ремінний Олег, Тарабан Олександр та інших.

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»