Круглий стіл «Основи протипожежної та протимінної безпеки».

Сьогодні, 7 квітня, відбувся круглий стіл здобувачів освіти 2 курсу ВПУ №41 м. Тульчина «Основи протипожежної та протимінної безпеки». На захід були запрошені представники Бюро безоплатної правової допомоги та службовці Тульчинського районного відділу  МНС. Проведено інструктаж з протипожежної безпеки та ознайомлено учнів алгоритмом дій у випадку виявлення невідомих або вибухонебезпечних предметів. Зустріч виявила велику цікавість серед учнів, особливо у світлі сучасних подій.

Дякуємо гостям за цікаву та змістовну зустріч!

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»