Навчаємось обороняти Україну!

27 березня в кабінеті «Захист України»  відбулись навчально-тренувальні збори третього курсу. Командир Крижопільського ДФТГ Колодій Ігор Володимирович та офіцер групи цивільно-військового співробітництва в/ч 7335  Масловська Вікторія Олександрівна  ознайомили учнів із зразками озброєння, основами тактичної медицини,  провели бесіду щодо мінної та пожежної безпеки, розповіли про правила поводження під час сигналу “Повітряна тривога” та алгоритми дій у надзвичайних ситуаціях. Здобувачі освіти опанували практичні навички безпечного користування зброєю, тренувались у розбиранні-збиранні автомата.

Навчаємось обороняти Україну!

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»