На базі ВПУ №41 м. Тульчина відкрився «Дружній простір» — проєкт з підтримки дітей та підлітків, що постраждали від війни

16 березня у нашому навчальному закладі розпочав діяльність проєкт «Дружній простір», метою якого є пом’якшення негативного впливу на психоемоційний стан дітей та молоді, надати їм багаторівневу підтримку, зокрема психологічну. 

Проєкт «Дружній простір» реалізує ГО «Фонд “Професійний розвиток Харкова”» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Наше училище — дванадцятий дружній простір в Україні. Проєкт вже втілюється у Вінниці,  Дніпрі, Новомосковську, Гадячі, Горішніх Плавнях, Сокалі, Кіцмані, Тернополі, Івано-Франківську, Новоукраїнці та Нововолинську. А вже цього місяця відкриються ще 3 такі хаби. 

Діти веселилися та охоче долучалися до всіх активностей. Вони взяли участь у квест-грі «Острів Дружби». Рухливі змагання, завдання на фантазію та кмітливість, а арттерапевтичні практики вдалися кожному. Наприкінці гри діти знайшли скриньку скарбів, у якій були подарунки для кожного та солодощі. Задоволені та усміхнені, вони зібралися біля столу та почаювали. А опісля танцювали, співали та не хотіли йти. Діти вже чекають наступного заходу.

Чекати недовго, адже тепер у хабі ми будемо регулярно проводити розвивальні та розважальні заходи для дітей та молоді різного віку. Зокрема заняття з громадянської освіти, профорієнтації, медіаграмотності, першої медичної допомоги та мінно-вибухової безпеки. Також у межах «Дружнього простору» будуть надаватися індивідуальні та групові психологічні консультації, проводитися майстеркласи з психологічної розрядки.
Участь у заходах безоплатна, до участі запрошуються усі діти та підлітки громади — як ВПО, так і місцеві жителі. 

Тож до зустрічі у дружньому просторі!

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»