Благодійна акція на підтримку військових

У Вищому професійному училищі № 41 м. Тульчина відбулась благодійна акція на підтримку військових, які перебувають на реабілітації в одному із шпиталів Вінниччини. Учні та працівники нашого закладу виготовили ангели-обереги для наших бійців та передали для шпиталю фрукти, бакалію, печиво, солодощі. Віримо та підтримуємо наші Збройні Сили!

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»