Буди військовим – почесно

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів.

3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з представником Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» майором Володимиром Сіньком, який провів пізнавальну бесіду про переваги вступу до вищих військових навчальних закладів.

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»

У вівторок, 30 квітня, майбутніх програмістів, які здобувають професію в профтехучилищах області, приймало у своїх стінах Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище. Тут відбувся другий етап обласного конкурсу фахової майстерності. — Учні профтехучилищ зібралися тут, щоб продемонструвати свої знання, навички та майстерність у сфері, яка стрімко розвивається, — розповів директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області […]