Професійна освіта в Східному партнерстві (громадські обговорення).

28.03.2024 року о 10 год.00 хв. у форматі «онлайн» відбудуться громадські консультації щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації ВПУ №41 м. Тульчина.

Для участі у консультаціях запрошуються викладачі, студенти та їх батьки, мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони.

Предметом консультацій є:

  • Огляд та обговорення мети та заходів з модернізації ліцею;
  • Огляд та обговорення очікуваних екологічних та соціальних ризиків та впливів та екологічних документів;
  • Обговорення потенційних змін в освітньому процесі.

Посилання для участі у громадськихконсультаціях:

https://us05web.zoom.us/j/2631875665?pwd=MUxWNTYwL2JZTjM2aW1RcDNCU0pQdz09

ID: 263 187 5665

Пароль: 003wgK

Субпроєкт реалізовується в рамках проєкту ««Професійна освіта в Східному партнерстві»».

В рамках субпроєкту буде модернізована інфраструктура закладу шляхом проведення ремонтних робіт та закупівлі обладнання.

Донор: Уряд Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW

Виконавець: Український фонд соціальних інвестицій.

Порядок денний

Відповідно до указу Президенти Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України…» по всій країні проводяться уроки національно-патріотичного виховання молоді та військово-патріотичне орієнтування випускників шкіл щодо вступу до військових навчальних закладів. 3 червня у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина відбулася зустріч здобувачів освіти з […]

Встає над світом щире сонце вранціІ землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці.Я – українець! І горджуся цим!

З 14 .05.2024 в училищі розпочала роботу експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208»Агроінженерія»